هدف ما

    دانشجو خود ساخته

   فرض کنید پنج سال بعد است و شما فارغ التحصیل شده اید. از شما می پرسند، حالا می خواهید چکار کنید؟ چه جوابی دارید؟ یادتان باشد، پایان خوب برای دوران دانشجویی، کسب مدرک نیست، بلکه کسب درآمد است. شما برای رسیدن به این هدف، چیزی فراتر از انگیزه نیاز دارید. آن چیز فقط و فقط می تواند راهنمای عملی دستیابی به اهداف باشد. اگر دنبال این هدف یعنی راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد هستید، پس بسته آموزشی دانشجوی خود ساخته   میلیاردر آینده برای شماست. این بسته آموزشی فارغ از اینکه در چه رشته ای تحصیل می کنید به شما کمک می کند، همزمان با تحصیل، قدم به قدم در طول دوران دانشجویی، شغل مورد علاقه ات را راه اندازی کنید و پایان دوران دانشجویی در حالیکه برای همکلاسی هایت شروع جستجو برای کار و استخدامی است، برای شما شروع کسب درآمد خواهد بود.

        با بسته آموزشی دانشجوی خود ساخته   میلیاردر آینده یاد خواهید گرفت. بجای اینکه در دوران دانشجویی تمام وقت در خدمت آموزش دانشگاه برای کسب نمره بالا باشید، آموزش و تمام امکانات دانشگاه را در خدمت کسب و کار و کسب در آمد بالا قرار خواهید داد.

        برای راه اندازی کسب و کارتان همین حالا دست بکار شوید. منتظر نشوید، تا درستان تمام شود. زمان عالی برای شروع وجود ندارد. برای شروع به کار کردن لازم نیست، فرغ التحصیل شوید. وقت خود را با بلاتکلیفی سپری نکنید. این بسته آموزشی را تهیه کنید و زندگی رویایی خود را به تدریج تشکیل دهید. هیچ کس دیگری نمی تواند این کار را برای شما بکند ولی وقتی شروع کردید، اطرافیان شما به همت شما پی می برند و به کمک شما می آیند. با اینکار از دوران دانشجویی خود لذت ببرید. این بسته آموزشی را به عنوان طرح فارغ التحصیلی خود در مورد چگونگی راه اندازی کسب و کار موفق و افزایش ثروت شخصی خود و در این اثناء تبدیل شدن به دانشجوی خودساخته در نظر بگیرید.