موفقیت 100%

موفقیت برابر با شدن بعلاوه رسیدن است.

شدن یعنی اینکه به چه کسی میخواهید تبدیل شوید (خودساختگی) و رسیدن یعنی به چه چیزی می خواهید برسید(ثروت).

حالا شما چه برای شدن و چه برای رسیدن، بایستی دو کار زیر را انجام بدهید که هر دو نیاز به آموزش های خاص خود دارند.

الف- دانستن (آموزش)   ب- انجام دادن (بکارگری آموزش)

آیا شما میدانید برای موفقیت چه چیزهایی را باید بدانید و چکارهایی را باید انجام بدهید؟ آنچه را که باید بدانید و آنچه را که باید انجام دهید چیزهایی نیستند که بتوانید در سیستم آموزشی موجود یاد بگیرید. اگر برای دانستن و انجام دادن این موارد تمایل دارید با من همراه شوید.

پلکان موفقیت چیست؟

پلکان موفقیت دارای دو سمت صعودی چپ و راست است. سیستم آموزشی کشور متولی سمت راست است. سمت چپ پلکان موفقیت متولی ندارد. به پلکان موفقیت توجه کنید. صعود به قله موفقیت از سمت راست که مسیر آکادمیک می باشد در کمتر از سن 25 سالگی غیر ممکن است. مسیر موفقیت از سمت چپ پلکان موفقیت که مدنظر عموم جامعه است از نظر سیستم آموزشی در گذشته مغفول مانده است ولی در سال های اخیر با راه اندازی بسترهای حامی کسب و کار مانند پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز نوآوری اهتمام ویژه ای به این مسیر می شود.

چرا شما باید برای دستیابی به موفقیت به حرف های من گوش کنید؟ برای اینکه من از همان دری وارد شدم که شما امروز وارد شدید، ولی درهای خروجی دانشگاه، دانشجویان را به یک زندگی با تامین احتیاجات مالی هدایت نمی کند. در بهترین حالت شما را با یک مدرک وارد جامعه ای می کند که شما در آن احساس غربت می کنید. جامعه ای که اولین سئوالش این است کجا مشغول بکارید و درآمد شما چقدر است؟ در حالیکه دانشگاه هرگز ما را برای پاسخ به این سئوال آماده نکرده است. این یک سئوال اساسی است و فرقی نمی کند در چه رشته ای تحصیل می کنید. باید برای پاسخ به این سئوالات خودتان را آماده کنید. اگر هنوز با این سئوال روبرو نشده اید معنی آن این نیست که دیگر روبرو نخواهید شد. بلکه معنی آن این است هنوز فرصت دارید که کاری بکنید و اقدامی بکنید. آیا می خواهید خودتان را برای پاسخ به این سئوال آماده کنید یا نه؟ آیا می خواهید از سال هایی که در دانشگاه هستید نتایج بهتری کسب کنید یا نه؟ اگر جوابتان مثبت باشد اصولی را که در بسته آموزش در میان می گذارم انجام بدهید،

هیچ کس نمی تواند شما را مجبور کند. خودتان باید تصمیم بگیرید. مهم نیست اهل کجاییید، مهم نیست در چه رشته ای قبول شده اید، مهم نیست کدام دانشگاه هستید، مهم نیست گذشته شما چی بوده است، می توانید برای هر چیزی که می خواهید، برسید. تصمیم بگیرید!

می خواهید موفق بشوید یا نه؟ همین جا و همین حالا! خوشحالم که تصمیم عاقلانه ای گرفتید. پس به خواندن بقیه مطالب شما را دعوت می کنم.

حالا که با معنی دقیق موفقیت و پلکان موفقیت آشنا شدی می توانی به بالا رفتن از این پلکان اقدام کنی و به گونه در این کار استاد شوی که به هر کس دیگری و صد البته به خودت سود برسانی و از زندگی ات لذت ببری.