دریافت فایل های رایگان معماری کسب و کار

دریافت رایگان معماری کسب‌وکار (1)، (2) و (3)

دریافت رایگان معماری کسب‌وکار (1)، (2) و (3)

چرا شما باید به حرف های من گوش کنید

برای اینکه شما امروز وارد مسیری شده اید؛ که سالها پیش من آنرا تا انتها پیموده ام و با تمام چاله و چوله های آن آشنا هستم. انتهای این مسیر زیبا شما را به اشتغال و درآمدزایی هدایت و راهنمایی نمی کند. در بهترین حالت شما را با یک مدرک وارد جامعه می کند. جامعه ای که اولین سئوالش این است: «کجا مشغول بکارید و درآمد شما چقدر است». من دکتر قلی پوری استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اینجا هستم به شما کمک کنم تا کسب و کار مورد علاقه تان را راه اندازی کنید و به این سئوال جامعه پاسخ واقعی بدهید. 

دستاورد معماری کسب و کار چیست؟
معماری کسب و کار یک پیشنهاد نیست، مکمل آموزش های دانشگاهی برای اشتغال و درآمدزایی است. آموزش طراحی کسب و کار موردعلاقه یعنی آموزش توانایی خلق ثروت از علاقه است.
مطمئن

مزیت معماری کسب و کار

حذف بلاتکلیفی و رهایی از چه کنم. حذف آزمون و خطا و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه
رضایت

گارانتی ۱۰۰٪

معماری کسب و کار را تهیه و امتحان کنید. اگر جواب نداد پول خود را پس بگیرید. بنابراین چیزی را از دست نمی دهید.

هدایای دوره آموزشی معماری کسب و کار

برنامه کلاسی خود را به برنامه موفقیت تبدیل کنید.
photo6696041534

در این کتاب یاد می گیرید: در این دنیا هر چیزی قواعد خاص خودش را دارد و همه چیز قاعده مند و روشمند است. اگر قواعد را رعایت کنیم؛ نتیجه می گیریم و اگر قواعد را رعایت نکنیم؛ نتیجه نمی گیریم. موفقیت نیز از از این قاعده مستثنی نیست. موفقیت در حقیقت یک مکانیسم است و شادی و ثروت نشانه های آن هستند. با یادگیری مکانیسم موفقیت، موفقیت برای شما نیز رقم می خورد. در حالت عادی شما یک برنامه کلاسی دارید و هفت روز در هفته را حداقل به مدت ۴ سال در خدمت آموزش دانشگاه برای کسب نمرات بالا هستید. با مکانیسم موفقیت برنامه کلاسی شما به برنامه موفقیت تبدیل می شود؛ در این صورت شما دیگر در هفت روز در هفته را در خدمت آموزش دانشگاه برای کسب نمرات بالا نخواهید بود؛ بلکه آموزش و همه امکانات دانشگاه را برای رسیدن به درآمد بالا به خدمت خواهید گرفت.

فقیر شدن یا ثروتمند شدن یک سرنوشت نیست.
photo6696054799

در این کتاب می خوانید: برای اینکه یک شخص کار کند و ثروتمند شود یا حداقل روی پای خود بایستد و مستقل باشد؛ لازم نیست؛ اولین، بهترین، باهوش ترین، با استعدادترین یا زرنگترین باشد؛ یا لازم نیست در بهترین دانشگاه و در بهترین رشته تحصیل کند؛ یا لازم نیست در یک خانواده یا شهر یا کشور ثروتمندی متولد شده باشد؛ حقایق این کتاب صحت مطالب فوق را تایید می کند. دانش ثروتمند شدن مانند ریاضیات دانش دقیقی است؛ همانطور که ریاضیات دارای فرمول های خاصی برای حل معادلات و مسایل ریاضی دارد؛ دانش ثروتمند شدن نیز مانند معادلات ریاضی دارای فرمول خاصی برای ثروتمند شدن است که من نام آن را فرمولاسیون ثروت گذاشتم. هر کسی این فرمول را یاد بگیرد و آن را پیاده کند، با یقین و قطعیتی مانند حل کردن معادلات ریاضی ثروتمند خواهد شد.

پول سازی تنهاترین روش حل بیکاری است.
photo6700724035

در این کتاب می خوانید: اکثر تحصیلکرده ها، مسئله نیاز به پول را با مدرک دانشگاهی می خواهند حل بکنند؛ حل مسئله نیاز به پول با مدرک دانشگاهی عملی نیست. از این رو آنها زمان زیادی را صرف حل مسئله پول با راه حل اشتباه می کنند. ۴ سال با کسب مدرک کارشناسی، ۶ سال با کسب مدرک کارشناسی ارشد. و حداقل ۱۰ سال با کسب مدرک دکتری وقت خود را هدر می دهند تا مسئله نیاز به پول را حل کنند؛ اگر دانشجویان خوش شانس باشند و با پولسازی سریع آشنا شوند و فرصت را از دست ندهند می توانند روی دستورالعمل های ارایه شده در این کتاب برای حل مسئله پول کار کنند. اگر خوش شانس و با هوش نباشند تا کسب مدرک دکتری ادامه می دهند و موفق می شوند؛ ما اسم آن می گذاریم «فاجعه موفقیت». چرا فاجعه موفقیت ؟ چون ده سال بعد بیدار می شوند و نمی دانند چطور به این جهنمی که قرار دارند، افتاده اند و چرا اینقدر ناشادند.

0 +

جلسه تدریس

0 +

دانش آموخته

0 +

مربی آنلاین

0 %

میزان رضایت

آموزش طراحی کسب و کار مورد علاقه یک پیشنهاد نیست؛ مکمل آموزش های دانشگاهی برای اشتغال و درآمدزایی است.
عبدالقیوم قلی­پوری
بیزینس لیدر / راهبری کسب و کار

درخواست همکاری

همکاری در اطلاع رسانی به جویندگان کار موردعلاقه یک منفعت دو طرفه است.در این همکاری برای شما یک لینک اختصاصی تعریف میشود و شما لینک اختصاصی خود را به دوستان و آشنایان خود با  متن آماده شده برای اینکار ارسال میکنید. هر خریدی که با لینک شما انجام شود 10 درصد قیمت محصول  به حسابی که شما به ما معرفی میکنید واریز خواهد شد. برای اینکار کافی است در سایت ثبت نام  کرده و وارد حساب کاربری خود شود. به همین آسانی …