دریافت 3 سری فایل رایگان شامل معماری کسب و کار(1)،(2)و(3)

دریافت رایگان معماری کسب و کار (1)، (2) و (3)

دریافت رایگان معماری کسب و کار (1)، (2) و (3)

چرا شما باید به حرف های من گوش کنید

برای اینکه شما امروز وارد مسیری شده اید؛ که سالها پیش من آنرا تا انتها پیموده ام و با تمام چاله و چوله های آن آشنا هستم. انتهای این مسیر زیبا شما را به اشتغال و درآمدزایی هدایت و راهنمایی نمی کند. در بهترین حالت شما را با یک مدرک وارد جامعه می کند. جامعه ای که اولین سئوالش این است: «کجا مشغول بکارید و درآمد شما چقدر است». من دکتر قلی پوری استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اینجا هستم به شما کمک کنم تا کسب و کار مورد علاقه تان را راه اندازی کنید و به این سئوال جامعه پاسخ واقعی بدهید. 

با معماری کسب و کار چه چیزهایی یاد میگیریم؟
معماری کسب و کار یک پیشنهاد نیست، مکمل آموزش های دانشگاهی برای اشتغال و درآمدزایی است. آموزش طراحی کسب و کار موردعلاقه یعنی آموزش توانایی خلق ثروت از علاقه است.
با معماری کسب و کار (1) چه چیزهایی یاد میگیریم؟
معماری کسب و کار(1) شامل 13 فایل است. در این فایل ها با داستان تولد معماری کسب و کار آشنا میشوید همچنین یاد میگیرید چرا با وجود سازمان های حمایت کننده کسب و کار مثل پارک ها، مراکز رشد و مراکز نوآوری فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار هستند. در این فایل ها با اشکالات مسیر اشتغال فعلی آشنا میشوید و در ادامه با راهکار بی نظیر معماری کسب و کار برای اشتغال و درآمدزایی آشنا میشوید.
با معماری کسب و کار (2) چه چیزهایی یاد میگیریم؟

معماری کسب وکار(2) شامل 23 فایل است. در این فایل ها یاد میگیرید چگونه از زمان خود در دوران تحصیل استفاده بکنید و همزان با تحصیل کسب وکار مورد علاقتان را راه اندازی کنید.

با معماری کسب و کار (3) چه چیزهایی یاد میگیریم؟

معماری کسب و کار(3) شامل 20 فایل است. در این مجموعه فایل ها شما با بخش های اصلی معماری کسب و کار شامل فرمولاسیون ثروت، شالوده کسب و کار، ستون های کسب و کار، نمای کسب و کار و مدل کسب و کار آشنا میشوید.

مطمئن

مزیت معماری کسب و کار

حذف بلاتکلیفی و رهایی از چه کنم. حذف آزمون و خطا و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه
رضایت

گارانتی ۱۰۰٪

معماری کسب و کار را تهیه و امتحان کنید. اگر جواب نداد پول خود را پس بگیرید. بنابراین چیزی را از دست نمی دهید.

هدایای دوره آموزشی معماری کسب و کار

برنامه کلاسی خود را به برنامه موفقیت تبدیل کنید.
photo6696041534

در این کتاب یاد می گیرید: در این دنیا هر چیزی قواعد خاص خودش را دارد و همه چیز قاعده مند و روشمند است. اگر قواعد را رعایت کنیم؛ نتیجه می گیریم و اگر قواعد را رعایت نکنیم؛ نتیجه نمی گیریم. موفقیت نیز از از این قاعده مستثنی نیست. موفقیت در حقیقت یک مکانیسم است و شادی و ثروت نشانه های آن هستند. با یادگیری مکانیسم موفقیت، موفقیت برای شما نیز رقم می خورد. در حالت عادی شما یک برنامه کلاسی دارید و هفت روز در هفته را حداقل به مدت ۴ سال در خدمت آموزش دانشگاه برای کسب نمرات بالا هستید. با مکانیسم موفقیت برنامه کلاسی شما به برنامه موفقیت تبدیل می شود؛ در این صورت شما دیگر در هفت روز در هفته را در خدمت آموزش دانشگاه برای کسب نمرات بالا نخواهید بود؛ بلکه آموزش و همه امکانات دانشگاه را برای رسیدن به درآمد بالا به خدمت خواهید گرفت.

فقیر شدن یا ثروتمند شدن یک سرنوشت نیست.
photo6696054799

در این کتاب می خوانید: برای اینکه یک شخص کار کند و ثروتمند شود یا حداقل روی پای خود بایستد و مستقل باشد؛ لازم نیست؛ اولین، بهترین، باهوش ترین، با استعدادترین یا زرنگترین باشد؛ یا لازم نیست در بهترین دانشگاه و در بهترین رشته تحصیل کند؛ یا لازم نیست در یک خانواده یا شهر یا کشور ثروتمندی متولد شده باشد؛ حقایق این کتاب صحت مطالب فوق را تایید می کند. دانش ثروتمند شدن مانند ریاضیات دانش دقیقی است؛ همانطور که ریاضیات دارای فرمول های خاصی برای حل معادلات و مسایل ریاضی دارد؛ دانش ثروتمند شدن نیز مانند معادلات ریاضی دارای فرمول خاصی برای ثروتمند شدن است که من نام آن را فرمولاسیون ثروت گذاشتم. هر کسی این فرمول را یاد بگیرد و آن را پیاده کند، با یقین و قطعیتی مانند حل کردن معادلات ریاضی ثروتمند خواهد شد.

پول سازی تنهاترین روش حل بیکاری است.
photo6700724035

در این کتاب می خوانید: اکثر تحصیلکرده ها، مسئله نیاز به پول را با مدرک دانشگاهی می خواهند حل بکنند؛ حل مسئله نیاز به پول با مدرک دانشگاهی عملی نیست. از این رو آنها زمان زیادی را صرف حل مسئله پول با راه حل اشتباه می کنند. ۴ سال با کسب مدرک کارشناسی، ۶ سال با کسب مدرک کارشناسی ارشد. و حداقل ۱۰ سال با کسب مدرک دکتری وقت خود را هدر می دهند تا مسئله نیاز به پول را حل کنند؛ اگر دانشجویان خوش شانس باشند و با پولسازی سریع آشنا شوند و فرصت را از دست ندهند می توانند روی دستورالعمل های ارایه شده در این کتاب برای حل مسئله پول کار کنند. اگر خوش شانس و با هوش نباشند تا کسب مدرک دکتری ادامه می دهند و موفق می شوند؛ ما اسم آن می گذاریم «فاجعه موفقیت». چرا فاجعه موفقیت ؟ چون ده سال بعد بیدار می شوند و نمی دانند چطور به این جهنمی که قرار دارند، افتاده اند و چرا اینقدر ناشادند.

0 +

جلسه تدریس

0 +

دانش آموخته

0 +

مربی آنلاین

0 %

میزان رضایت

آموزش طراحی کسب و کار مورد علاقه یک پیشنهاد نیست؛ مکمل آموزش های دانشگاهی برای اشتغال و درآمدزایی است.
عبدالقیوم قلی­پوری
بیزینس لیدر / راهبری کسب و کار

درخواست همکاری

برای همکاری در فروش و بازاریابی و برگزاری دوره فرم زیر را تکمیل کنید.

فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • عكس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه